ANNA MACHOWINA

Jestem psycholożką i trenerką

Wspieram dorosłych w budowaniu bliskich relacji z dziećmi, odkrywaniu nowych perspektyw i strategii na trudne sytuacje. Szczególnie bliski jest mi temat adaptacji do żłobka i przedszkola. Wspieram również dzieci – w budowaniu kompetencji społeczno-emocjonalnych, odkrywaniu własnej sprawczości i wzmacnianiu poczucia własnej wartości.

Wierzę w to, że dbanie o rodzicielskie zasoby pomaga mierzyć się z codziennymi wyzwaniami. 

 

W przestrzeni spotkacie mnie: 

  • podczas prowadzonych przeze mnie webinarów i warsztatów dla rodziców i rodzin
  • na konsultacjach dla rodziców dzieci 1-6 
  • na konsultacjach dla osób przygotowujących się do roli rodzica, do porodu
  • na konsultacjach dotyczących adaptacji do żłobka i przedszkola
  • zaproszę Cię również na spotkanie gdy jesteś mamą która potrzebuje wsparcia w jakimkolwiek obszarze dotyczącym Twojego bycia mamą
  • podczas tworzonych przeze mnie bliskościowych grup TUS dla dzieci 5-6 lat
  • poprowadzę też chętnie superwizje nauczycielskie oraz szkolenia dla nauczycieli i opiekunów w szkołach, żłobkach i przedszkolach

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, I st Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w LEITSR oraz Akademię NVC. Mam również doświadczenie licznych szkoleń specjalizacyjnych z rodzicielstwa bliskości oraz dotyczących m.in ADHD u dzieci, spektrum autyzmu, objawów psychosomatycznych u dzieci.

Współpracuję z warszawskimi przedszkolami, superwizuje nauczycieli, prowadzę warsztaty dla rodziców oraz tworzę materiały i kursy wspierające pracę dorosłych z dziećmi.

Prywatnie lubię spędzać czas na świeżym powietrzu z moimi dziećmi – Hanią i Jerzykiem, organizować wycieczki, lepić z gliny oraz chodzić do teatru.

Przekonanie które mnie wspiera w mojej drodze zawodowej to:

Duża zmiana składa się z małych zmian

 

Przyjmuję w:

Przestrzeni na Pradze – w czwartki od 14:00 do 20:00