MARTA STASIEŁOWICZ

Jestem psycholożką i trenerką

Specjalizuję się w pracy z emocjami, stresem, regulacji i koregulacji, poczuciem własnej wartości, jak też od 20 lat zajmuję się tematyką przywództwa w różnych obszarach życia (jeździeckim, biznesowym, rodzicielskim).Od ponad 20 lat zbieram doświadczenia zawodowe wspierając ludzi w rozwoju osobistym, doskonaleniu kompetencji, jak też prowadząc terapię psychologiczną

Wierzę w to, że w życiu jest możliwe rozwiązanie jeśli tylko znajdzie się osoba, która potrafi nas wesprzeć w poszukiwaniach, gdy my nie widzimy drogi. 

 

W przestrzeni spotkacie mnie: 

  • podczas prowadzonych przeze mnie webinarów i warsztatów dla rodziców
  • podczas grupy wsparciowo-rozwojowej
  • na konsultacjach dla rodziców dzieci 1-6 
  • na konsultacjach wspierających dla mam wracających na rynek pracy
  • podczas konsultacji i grupy wsparcia dla rodziców dzieci w spektrum Autyzmu

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie ukończyłam studia podyplomowe na SGH w zakresie zarządzania potencjałem pracowników oraz na SWPS studia podyplomowe z coachingu. Przez wiele lat pracowałam w tzw. talent managmencie dla największych firm oraz wspierając coachingowo. Moja droga biznesowa skręciła w pewnym momencie w stronę treningu psychologicznego, dlatego ukończyłam szkołę trenerów w Ośrodku Intra, zrobiłam kurs metody Kids Skills oraz Self-Reg dla Profesjonalistów. Z czasem zostałam jedną z pierwszych trenerek pracujących w Family Lab założonym przez Jespera Juula. Obecnie współpracuję z kilkoma fundacjami prowadząc warsztaty i konsultacje głównie rodzicielskie w oparciu o narzędzia TSR. 

 

Na ten moment prowadzę warsztaty w Przestrzeni na Pradze oraz warsztaty i webinary na zlecenie. W sprawie współpracy indywidualnej poproszę o kontakt z Przestrzenią Rozwoju.