Karty rozwojowe dla rodziców
"Wspieranie relacji z dzieckiem"

To karty, które zmienią Twój sposób myślenia, otworzą nową perspektywę na myślenie o dzieciach i o relacji z nimi. Aby w Twoim życiu pojawiła się zmiana, abyś był/a mniej sfrustrowany/a trzeba złapać się na tym jak myślisz i dostać wskazówki jak te myśli zamienić na bardziej wspierające. To właśnie znajdziesz w naszych hitowych kartach.

Karty rozwojowe dla par
"Wspierająca komunikacja w parach"

Jesteście już jakiś czas razem, robi się trudno, kłócicie się, zastanawiacie się nad rozstaniem? Myślicie że macie kryzys? Jeszcze nie wyobrażacie sobie pójścia do terapeuty par?
Spróbujcie sprawdzić co możecie zrobić dla Waszego związku i budujcie świadomie swoją relację w oparciu o poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz opinie

Mam. Leżą obok łóżka. Sięgam po nie codziennie. Towarzyszą mi w trudniejszych momentach kiedy potrzebuję chwili zatrzymania. Są towarzyszem na drodze rodzicielskiej jak i w drodze do samego siebie!
Weronika
Mama Alicji
Karty są świetnie wydane, mają piękną grafikę i mocny papier by móc sięgać po niego nie raz i nie dwa. Bardzo przyjemnie posiedzieć z nimi przy kominku i zanurzyć się w treści, która faktycznie składnia do refleksji. Bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie. Karta o zasobach wisi już na lodówce.
Kasia
Mama Lili

Chcesz dostawać od nas inspirujące treści, takie które wniosą coś do twojego życia, fajne narzędzia z których same korzystamy? Zapisz się do naszego newslettera. Nie wysyłamy śmieciowych treści, gwarantujemy, że warto! Przy zapisie otrzymasz kilka wspierających kart z naszej najnowszej talii w prezencie!