POZIOMY NVR

Przygotowałyśmy dla Was szkolenia na 4 stopniach zaawansowania, które określają poziom wglądu jaki macie w rozumienie swoich emocji i świadomośc tego co kieruje Wami, co kieruje koniem i wiele innych.

What? – to poziom 1 – początek Twojej drogi w którym dowiesz się różnych rzeczy, których prawdopodobnie jeszcze do tej pory nie widziałeś/aś. Podczas 4 szkoleń na pierwszym etapie zgłębisz temat 4 kroków w oparciu o Komunikację bazującą na empatii.

How? – to poziom 2 na którym zaczniesz powoli przyglądac się temu co Tobą kieruje, jakie emocje ujawniają się w relacji z koniem i w trudnościach, które przeżywasz i jakie potrzeby i przekonania za tym stoją, oraz to co stoi za efektywną regulacją emocji u konia i u jeźdźca. Podczas kolejnych 4 szkoleń dowiesz się więcej o sobie i będziesz cwiczyc na własnych trudnościach.

Aha! – to poziom 3 na którym już dośc dobrze będziesz rozeznany w teorii i zaczniesz widziec co się dzieje w relacji z Tobą i z koniem, oraz będziesz powoli widziec zmianę, która zachodzi gdy robisz pracę sam/a nad sobą i rozpoznając to co dzieje się z koniem. Tutaj przechodzimy do czystej praktyki, warsztatów i superwizji.

Wow! – to poziom 4 – poziom trenerski gdzie sam/a będziesz mógł/mogła zostac trenerem NVR po uprzedniej superwizji swojej pracy.

Ta ścieżka to nie tylko ustrukturyzowana praca nad sobą w jeździectwie, ale niezwykle wglądowa praca na własnych emocjach która przełoży się na całe Twoje życie.